Wybierz kierunek studiów

ZUT to studia właśnie dla Ciebie!

Zastanawiasz się nad kontynuacją nauki, chcesz podjąć studia? Decyzja o wyborze kierunku studiów należy do najważniejszych w życiu.

Proces Twojego rozwoju osobistego, naukowego i zawodowego, a być może także biznesowego, będzie zależeć od najbliższych kilku lat. Wyższe wykształcenie należy do atutów zawodowych i społecznych, o ile zostanie zdobyte w murach odpowiedniej uczelni. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie jako marka polskiego szkolnictwa akademickiego z pewnością jest taką właśnie uczelnią. ZUT oferuje szereg udogodnień zarówno dla studentów pierwszego roku, jak i zaawansowanych słuchaczy. Umożliwia start kariery praktycznie każdemu, kto uważa że któraś z ofert poszczególnych wydziałów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie odpowiada jego zainteresowaniom.

Zapoznaj się z Regulaminem Programu Stypendialnego Fundacji na rzecz Rozwoju Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. 

Jeśli jesteś uzdolnionym maturzystą/maturzystką i interesuje Cię nasze stypendium dla maturzystów, wybierz jeden z podanych kierunków studiów.  Kliknięcie w wybrany kierunek studiów przekieruje Cię do internetowego systemu rekrutacyjnego (IRK) Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. 

Budownictwo – Inżynier Europejski

Projektowanie architektury wnętrz i otoczenia

Technologia żywności i żywienie człowieka

Technologie materiałowe i spawalnicze